SAP CX HYBRİS ÇÖZÜMLERİ

Dünyanın en çok bilinen markaları dahil 500 den fazla şirket SAP CX Hybrisi seçti.

SAP CX Hybris Farkı:

 • Kurumlar için geliştirildi – Açık standartlara dayalı modern bir platform
 • Çok kanallılık için hazır Web, mobil, mağaza içi, iletişim merkezi ve internete bağlı her şey için
 • İşiniz için tasarlandı Komplike B2B ve dünya çapında B2C gerçekleştirmenize olanak verir
 • Globallik desteği, çoklu site, çoklu dil, çoklu para birimi
 • Esnek kurulum on premise, on demand yönetimli servisler olarak aynı yazılım
 • Çevik, ölçeklenebilir, genişletilebilir inovasyon için en hızlı zaman ve en düşük yatırım maliyeti

İhtiyacınız olan gerçek e-ticaret platformu.

Şık bir şekilde tasarlanan SAP CX Hybris platformu SAP CX Hybris E-Ticaret, SAP CX Hybris PCM (Ürün İçerik Yönetimi) ve SAP CX Hybris Sipariş Yönetimi SAP CX Hybris uygulamaları için temel niteliğinde hizmet verir.

Modern, her zaman internete açık uygulamalar yürütmek için tasarlanmıştır. Yüksek trafik ve büyük veri gerektiren yüksek performanslı uygulamalar için altyapı sağlar. E-Ticaret uygulamalar arasında tekil mimariye sahip olan SAP CX Hybris platformunun güç ve çevikliği, yalnızca tüm uygulamalarınızı tek bir ortamda geliştirmenize olanak vermez, ayrıca müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın tek ortamda eklentiler ve diğer uygulamalar geliştirmesine izin verir.

Tek platformun yararları:

 • Düşük geliştirme maliyetleri
 • Artan performans ve operasyonel etkinlik
 • Düşük bakım maliyetleri
 • Geliştirilmiş entegrasyon ve kullanıcı deneyimi
SAP CX HYBRİS ÇÖZÜMLERİ

Bilindik teknoloji ve methodları kullanarak, ya da diğer popüler platformları genişletip eklentiler oluşturarak, çok iyi müşteri deneyimine sahip, çok kanallı bir e-ticaret uygulaması geliştirebilirsiniz. Buradaki zorluk:

 • Elimizdeki kaynaklar ile daha hızlı geliştirme imkanı
 • Daha etkin ve performanslı çalışan
 • Düşük bakım, güncelleme, sonraki genişlet ve entegrasyon maliyetleri

olacak şekilde bunu gerçekleştirebilmektir.

SAP CX Hybris platformu çevik: bütünleşik ama modülerdir.

SAP CX Hybris çekirdekten iş için gerekli araç gereçlere kadar modülerdir. Her bir SAP CX Hybris ürünü, tek başına konfigüre edilebilen, genişletilebilen ya da değiştirilebilen mödüllerden oluşur. Platformun kendisi özel uygulama ortamı sağlar.

SAP CX Hybris platformu service merkezlidir.

Spring Framework’ü, SAP CX Hybris platformunu daha kolay ve genişletmeye olanak veren, SAP CX Hybris için tümleşik altyapıdır. Ek servisler Servis Katmanına, çözümünüzün diğer kısımları tarafından da erişilebilecek şekilde kolaylıkla eklenebilir. Web servisleri, mobil aygıtlar, POS sistemleri, hariç web içerik yönetim sistemleri ya da HMTL5 uygulamaları vb. gibi geniş çapta istemciye uygunluk sağlayan, OAuth2 Doğrulama Altyapısı ve Spring Güvenlik Modülü ile geliştirilmiştir.

SAP CX Hybris platform genişletilebilirlik ve esneklik için geliştirildi.

Hem yeni ve hem de daha önce geliştirilmiş komponentlerinizi Spring altyapısına hızlıca bağlayın ve konfigüre edin Kendi iş nesneleriniz ve süreçlerinizi UI (kullanıcı ara birimi) SDK ve persistance çatısı ile hızlı bir şekilde ekleyin. SAP CX Hybris platformu size çekirdeği genişletmekten özelleştirilmesine, zombi sistem oluşturma korkusu olmadan güncelleme uyumluluğunu kontrol edebilmenize kadar, tam bir esneklik sağlayan çok iyi tanımlanmış arayüz sunmaktadır. SAP CX Hybris platformu aspect e dayalı programlama (AOP) gibi modern kavramları sistemi ihtiyaçlarınıza göre genişletebilmeniz için kullanır.

SAP CX Hybris platformu basittir.

SAP CX Hybris platformuna hemen alışacaktır. Sistem kolaylıkla dizüstü bilgisayarınıza kurulup çalıştırılabilir. Geliştirmeyi ve kurulumu basitleştirecek çok geniş ve anlaşılabilir API ve kullanıcı dokümantasyonu sunuyoruz. SAP CX Hybris platformu olarak sizlere en basit ,en sade ve en modern mimariyi sunuyoruz.

SAP CX Hybris platformu hızlı, ölçeklenebilir ve güvenilirdir.

İleri persistance katmanı hızlı güvenilir CRUD (Create Read Update Delete) operasyonları sağlar. Aynı zamanda milyonlarca ürün, müşteri, fiyat bilgisi ya da diğer elemanları gerçek zamanlı olarak sağlar (canlı sistemlerde 100 milyondan fazla fiyat bilgisi satırı desteklenmektedir). Platform yüksek trafik alan sistemleri destekleyecek şekilde linear ölçeklenebilir (canlı sistemler saniyede 6000 isteği destekleyebilmektedir) ve şimdi bulut teknolojisi ile, SAP CX Hybrisi kullandığınız kadarını ödeyecek şekilde konfigüre edebilir ve yüksek talep periyodlarına cevaplayacak zahmetsizce ölçekleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen SAP CX Hybris Web sitesine göz atın.

enoca™ olarak Türkiye ve global ölçekte SAP CX Hybris çözümlerini desteklemekteyiz. Sizlere:

 • SAP CX Hybris çözümlerinin size özel projeler olarak kurumunuz için gerçekleştirilmesi
 • SAP CX Hybris proje danışmanlığı
 • SAP CX Hybris danışmanlığı
 • SAP CX Hybris sistemlerinin bakım ve devamlılığının sağlanması gibi konularda

hizmetler vermekteyiz.

Türkiye ve küresel ölçekte SAP CX Hybris çözümleri için bilgi almak için lütfen hybris@enoca.com mail adresinden bizimle iletişime geçiniz.