KURUMSAL

kurumsal

enoca™ bünyesindeki çözümler ve danışmanlık hizmetleriyle kurumları desteklemeye konsantre olmuş, innovasyon yapan, küresel Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasıdır.

enoca™ kamu ve özel sektörlerdeki organizasyonlara destek olurken tasarım tabanlı yaklaşımı benimser.

Disiplinliyiz ve standartlara uyarız. Size öngörü sağlayacak ve ilerleme ve inovasyon etkinliğinizi arttıracak çok çeşitli özel method ve araçlar kullanırız.

İnovasyon ve teknoloji ile büyümeye odaklanırız. Bu odak size, ispatlanmış prensiplere ve derin tecrübelere dayalı bütünsel hizmetler sunmamızı sağlar.

Yaratıcıyız. Farklı oluşturanın yaratıcılık olduğuna inanırız.

Sizin probleminize benzer problemlere daha önce başarı ile çözümler ürettik. Problemlerinize, çalışanlarımızın tecrübelerini ve yönetimlerini ortaya koyarak çözüm üretmeleri en önemli odağımızdır.

Şeffafız Şeffaflık, her iş yapış şeklimizde, sizlere güven oluştururken kullandığımız, şirket kültürümüzün en önemli etmenlerinden birisidir.

enoca™ şeffaflığın işi yürüten en önemli etmen olduğuna inanır.

SAP CX Hybris Çoklu E-Ticaret Ürünleri ve Çözümleri

enoca ™ temel olarak hem özel projeler hem de danışmanlık için SAP CX Hybris çoklu e-ticaret ürünlerinde uzmanlaşmıştır. enoca ™ şu anda Türkiye’de bir SAP CX Hybris uzmanı olarak görev yapıyor.

Sistem İzleme ve Erken İzleme Ürünleri ve Çözümleri

enoca™, sistem izleme ve erken izlemeye önem verir. Şu anda müşterilerimize fiili Nagois ve VMWare hiperik tabanlı sistem izleme ve erken izleme danışmanlığı ve hizmetleri sunuyoruz.

BT Danışmanlığı ve Dış Kaynak Hizmetleri enoca™ çeşitli konularda BT danışmanlığı sağlar

  • SAP CX Hybris Danışmanlığı: Bir SAP CX Hybris danışmanı olarak, gitmek istediğiniz yeri yönlendiririz.
  • Geliştirme Danışmanlığı: Bir uzman olarak enoca™ hem çevik hem de geleneksel yazılım geliştirme danışmanlığı sunar.

Ürün bazlı çözümlerimiz, hizmetlerimiz ve danışmanlığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. contact@enoca.com