GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI

Bir yazılım danışmanı bir işletme veya kuruluş süreçlerini değerlendiren ve bu değerlendiren ve bu değerlendirmelere dayalı önerilerde bulunan ve yazılım çözümleri üreten bir profesyoneldir. Bu profesyonel bireysel olarak, ya da bir yazılım danışmanlık firmasının bir parçası olarak da bu işlevi yerine getirebilir. Bu kişi etkinliği artırmak ve insan gücü ya da maliyetini en aza indirmek için bir iş ya da kuruluşun süreçlerine özel yazılım entegre edebilir. enoca™ kuruluşunuza yazılım desteği ve danışmanlığı vererek size yardımcı olur. İş dünyasını biliyoruz ve modern iş dünyasının gereksinimlerini ve performansı ve karlılığı artırmak için özel çözümlerin nasıl kullanılacağını anlıyoruz.

Ismarlama bir yazılım geliştirmeye ya da varolan bir projeyi tamamlamak için ek özel programlama hizmetlerinizine ihtiyaç duyarsanız, enoca™ ‘ya sonsuz güvenip işlerinizi teslim edebilirsiniz.

enoca™ farkı

Sık birlikte yer alan teknik ve iş yetkinliğini bir arada bulunduran kadromuz ve tecrübemiz ile gerçekten işe yarayan yazılım çözümleri üretiriz. Bu fark, müşterilerimizin bizden memnun olmasını sağladığımız en önemli özelliklerimizdendir.

Eğer özel bir yazılıma ya da bir yazılım geliştiriciden teknik tavsiyeye ihtiyacınız varsa, hemen bugün enoca™ ya başvurun contact@enoca.com