HAKKIMIZDA

Küresel bilgi teknolojileri ve inovasyon firması olarak enoca™ tasarım tabanlı yaklaşımları da kullanarak kamu ve özel sektördeki şirket ve organizasyonlara büyüme ve ilerleme konusunda destek olur.

enoca ™, kamu ve özel sektördeki kuruluşların yenilik ve büyümelerine yardımcı olurken tasarım temelli bir yaklaşım benimsemiştir.

Disiplinliyiz ve standartlara güveniyoruz. Gelişmiş bilgiler üreten ve inovasyon etkinliğinizi artıran bir dizi özel yöntem ve araç kullanıyoruz.

Yenilik ve teknoloji ile büyümeye odaklanıyoruz. Amacımız, kanıtlanmış ilkelere ve derin uzmanlığa dayanan kapsamlı, uçtan uca bir hizmet sunmaktır.

Yaratıcıyız, yaratıcılığın fark yaratan şey olduğuna inanıyoruz.

Daha önce sizinki gibi bir sorunu başarıyla çözdük. Odak noktamız, halkımızın büyüme problemlerinize daha fazla deneyim ve yargı getirmesi demektir.

Şeffafız. Şeffaflık, güven oluştururken işimizin her alanında kullandığımız şirket kültürümüzün en önemli faktörlerinden biridir. enoca ™, işi yürüten şeyin güven olduğuna inanıyor.

Sürdürülebilirlik ve sürekliliğe yatırım yapıyoruz…

Her kıtadaki işletmelere, hem Türkiye’de hem de Global boyutta SAP CX Hybris ile her temas noktası, kanal ve cihaz aracılığıyla daha fazla ürün, hizmet ve dijital içerik satmalarına yardımcı oluyoruz.