KULLANIM KOŞULLARI

enoca™ Kullanım Koşulları

enoca™ web sitesinde aşağıdaki şartlar ve koşullar (kullanım şartları) hakkında bilgi sağlanır. “biz”, “bizim”, “bize” ve ” enoca™ ” terimleri ile enoca™ kastedilmektedir. “siz” terimi ile web sitesindeki her bir kullanıcı kastedilir, ve eğer varsa işveren ya da firma için de kullanılır. Siteye giriş yaparak veya kullanarak, sınırlama olmaksızın, bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası koşulları altında; anladığınızı, okuduğunuzu ve hem fikir olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Eğer bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası koşullarını(belli zaman periyotlarında değişebilir) kabul etmiyorsanız ya da memnun değilseniz, bu siteyi kullanmaya devam etmeyiniz.

Gizlilik

Lütfen bu siteyi yöneten enoca™ Gizlilik Politikasını yeniden gözden geçiriniz, böylece gizlilik politikamızı anlamış olursunuz.

Bilgi Kapsama ve Doğruluk

Bu siteyi kullanabilir hale getirirken, hiçbir müşteri, danışmanlık ya da profesyonel ilişki dahil edilmemiştir ve bu siteye bağlanarak denetim, muhasebe, vergi, hukuk, danışmanlık ve diğer profesyonel servisler ya da tavsiyeler sağlanmış olur. Ne bu site ne herhangi içerik ne de bu site üzerinden erişilebilen bir içerik hiçbir bağımsız araştırmada değiştirilmek amacıyla düşünülemez ve bu sitenin kullanıcısı olarak profesyonel ve belirli konularla ilgili tavsiye veya hizmet için özel profesyonel bir danışman ile görüşmeniz gerekir.

Limitli Lisans

enoca™ size bu siteye erişmek ve kişisel kullanımı sağlamak için gerekli olan sınırlı, geri alınabilir, ve kendine münhasır bir lisans verir. Lütfen unutmayın ki, önceden yazılı izni olmaksızın Sitenin tamamı veya herhangi bir kısmını içermek için herhangi teknikle kullanamazsınız.

Web siteleri bizim sitemize link verebilir fakat içeriği kopyalanamaz, o web sitesinin ya da servis ve ürünlerini bizim tarafımızdan onaylandığını ifade etmez, bizimle bir bağlantısı olduğu anlamına gelmez ve ana sayfadan başka sayfaya link veremez. enoca™ tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Site için herhangi bir bağlantıyı kaldırma isteğinde bulunabilir ve bu talebi size ilettikten sonra, hemen bağlantıyı kaldırmanız gerekecektir.

Diğer Sitelerle Bağlantı

Bu Sitedeki bağlantıların bakımı bireyler ya da organizasyonlar tarafından yönetilebilir. Bu bağlantılar sadece kolaylık sağlamak içindir ve bizim tarafımızdan onaylanması söz konusu değildir, bize bağlı ürün, hizmet ya da web sitesi ortaklarımızdan değildir. Biz web sitelerinden ya da içerikten sorumlu değiliz ve doğruluğu, güncelliği, uygunluk ya da web sitelerinde bulunan içerikle ilgili bir beyanda bulunmayız veya garanti etmeyiz ve bu site içeriklerini izlediğimiz ya da onayladığımız anlamına gelmez.

Telif Hakkı Şikayetleri

enoca™ başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir. Telif hakkı ihlali yapacak bir şekilde sitede kopyalama yapıldığını düşünüyorsanız, ihlali bildirmek için contact@enoca.com adresinden lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu kullanım şartları ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda lütfen contact@enoca.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

© Telif Hakkı 2013-2019 enoca™ Bilgi teknolojileri ve Danışmanlık Ltd.Şti.

Tüm dünyada hakları saklıdır.

2013 itibari ile geçerli