SAP CX HYBRIS DANIŞMANLIĞI

SAP CX HYBRIS DANIŞMANLIĞI

İş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak enoca™ sizlere SAP CX Hybris danışmanlığı sağlamaktadır.

SAP CX Hybris yatırımınızın geri gelmesini garantileyin.

SAP CX Hybris kurulumlarınızın başarısını arttırmanız için çok çeşitli alanlarda profesyonel hizmetler sunmaktayız. İlk başlangıç ve planlama aşamasından canlıya geçme ve sonrasındaki sistem bakım ve devamlılığı konularında Hybris uzmanlarımızdan büyük ölçüde yararlanın.

Temel ve başlangıç çalıştayları SAP CX Hybris projenizin kaya gibi sağlam bir temele oturması için bütün temelleri kapsayan seri halindeki, vizyon ve strateji, ihtiyaçlar ve proje planlama olacak şekilde üç ana çalıştaydan oluşur.

Arama çalıştayları platform yeteneklerine en iyi uyumun sağlandığından emin olmak için fonksiyonel ve teknik özellikleri tanımlanmasını desteklemek ve danışmanlık sağlamak için yapılan çalıştaylar serisidir.

Tasarım tekrarı SAP CX Hybris platformundan maksimum düzeyde yararlandığınızı garantilemek için, spesifikasyonunuzun ve tasarım dökümanlarınızın fonksiyonel ve teknik olarak gözden geçirilmesinden oluşur.

Performans tekrarı SAP CX Hybris uygulamanızın performansının optimum olduğundan emin olmak için ayar ve optimizasyon fırsatları gibi darboğazları tanımlamada yardımcı olur.

Sistem ve mimari gözden geçirme projeniz için tasarlanmış SAP CX Hybris platform uzantılarının temel varlıklarını doğrular ve sistem mimarisini değerlendirir.