SAP HANA

Büyük bir analiz kapasitesiyle nasıl çalışılır ve şu anda bilinen en iyi algoritmalar nasıl kullanılır?
Yönetim yaklaşımınızı değiştirebilmek için bunu desteklemek için bir bilgi sistemine ihtiyacınız vardır.

Güncellenmiş bir yönetim süreci ile işinizi gerçek zamanlı olarak planlayın ve çalıştırın. Yılda bir kez, hatta üç aylık bütçeleme döngülerine sahip olmak yeterli değildir, pazarlama kampanyalarının ürün fiyatlandırmasının karmaşık risk haritalarına dayanarak neredeyse anında ayarlanması gerekir, ayrıca maliyetlerinizi azaltmak için stok hesaplamaları da kesin olmalıdır.

SAP HANA ile işlerinizi gerçek zamanlı olarak çalıştırın

SAP HANA nispeten kısa tarihçesi veritabanı, çerçeve ve platformunda olmuştur, ancak her şeyden önce bir etkinleştiricidir. HANA ile artık işlemler ve analizler için iki ayrı sisteme ihtiyaç duymazsınız, böylece operasyonel verilerinizi gerçek zamanlı olarak analiz edebilirsiniz. Tamamen entegre olan gerçek zamanlı bilgi sistemi, tedarik, üretim, fiyatlandırma ve işinizdeki diğer birçok faktörünüzü ayarlamanıza olanak sağlar. Tüm bu avantajlar finansal tablonuzu etkilediğinden, kolayca yönetilemez hale getirdiği düşünülen içsel bir yatırım da vardır. Şirketinizi SAP HANA tarafından desteklenen gerçek zamanlı işlere dönüştürmek için üç adımlı bir eylem planı sunarak bu son mücadelenin üstesinden gelmenize yardımcı olabiliriz.

Keşif ve hızlı kazançlar

Birlikte çalışma çerçevemizle işletmenizin gerçek zamanlı ortamdan hızlı kazanımlar elde edeceğini garanti edebiliriz. Endüstri ve işletme bilgilerini hem bizden hem de kendi tarafınızdan birleştirerek, teknik bilgimizle ilk yatırımlarınız için yüksek getiri sağlayan çok sağlam bir iş vakası sunabiliriz.

Dönüşüm

Gerçek zamanlı olarak çalışabilmek için kuruluşunuzu da dönüştürmeniz gerekir. Enoca™’nın dönüşüm danışmanlığı ile birlikte, teknolojiye yaptığınız yatırımın kuruluşunuzda boşa gitmediğinden emin olabiliriz.

Daha fazla bilgi için, lütfen bizimle irtibata geçiniz: sap@enoca.com