İNOVASYON

Uzman liderler ile çalışarak, değişimin kurumları ve endüstrileri nasıl etkileyeceğini araştırıyoruz, ve kaotik gözüken ortamda fırsatların nasıl yer aldığını ortaya çıkarıyoruz. Ayrıca, inovasyon yatırımı getirinizi azaltan ve başarılı olanlarla değiştirmenizi sağlayan dahili arıza modlarını teşhis etmenize yardımcı olacağız. Yürütmeye kadar izlenebilecek ölçülebilir iş sonuçlarına odaklanmanıza yardımcı oluyoruz.

İNOVASYON

İnovasyon Yönetimi

İnovasyon her zaman farklı beceri ve uzmanlığa sahip olanların bir araya gelip yaratmalarını zorunlu kılmıştır. Pek çok açıdan, inovasyonun her zaman sosyal bir süreç olduğunu söyleyebilirsiniz. Küreselleşme, dünyanın her köşesinde uzmanlığın varlığını sağlar, artık ihtiyaç duyduğumuz insanları bir odaya koymak kolay ve uygun maliyetli değildir. Sosyal yazılım, çeşitli fikirleri bir araya getirmenin yaygın bir yoludur, ayrıca birçok insanın fikirlerini paylaşmasına ve birlikte yenilik yapmasına olanak tanır. İnovasyon havuzunuzu genişleterek daha yüksek kalitede daha fazla fikir bulun. Herkesin nerede olursa olsun, ne yaparsa yapsınlar konusunda yenilik yapabilmesini sağlamak için inovasyon sürecinizi diğer bilgi sistemleri ile entegre edin.

İNOVASYON

Süreç İnovasyonu

Süreç yeniliğinin bir kuruluşa maliyet tasarrufu ve verimlilik artışı açısından radikal sonuçları olabilir. Kurumsal inovasyon programınızı aşağıdaki şekillerde kullanmayı düşünün. İnsanları bir süreci daha verimli hale getirmeye teşvik ederek paradan tasarruf edin sürekli iyileştirme, en iyi fikirlerin israfın azaltılması ve etkinliğin arttırılması konusundaki fikirlerini paylaşmalarını sağlar.