GELECEĞİN E-TİCARETİ

GELECEĞİN E-TİCARETİ

Teknolojideki, özellikle Bilgi Teknolojilerindeki gelişmeler, günlük hayatımızı şekillendirmeye devam ediyor.

İnternetin ve son zamanlarda mobilitenin patlamasıyla, insanlar bu teknolojilerin avantajlarını uyum içerisinde çok daha fazla kullanmaya başladılar. İnsanlar günlük ihtiyaçlarını karşılarken, çevrimiçi (online) alışverişin en kolay, fiyat ve zaman açısından en avantajlı, yani en pratik yol olduğunu gördüler. Tren biletinizi online alabilirsiniz, online pizza sipariş edebilirsiniz, online ev alabilirsiniz ve daha birçok başka şeyi parmaklarınızın ucunda online olarak yapabilirsiniz.

Online olunca, daha fazla ürün ve servise (ki yabancı bir ülkeden alışveriş yapabilirsiniz) bulunduğu lokasyonu dert etmeden ulaşabiliriz. Bunların özelliklerini ve fiyatlarını da karşılaştırabiliriz. Sanal mağazaların fiyat avantajlarını kullanabiliriz. Zamanı hızlı teslimat ile etkin kullanabiliriz. Kısacası yapabiliriz de yapabiliriz…

Bu gelişmeler son zamanların görünümü olduğu için iş dünyası da insanların alışkanlıklarındaki bu değişimi gördü ve bu geleceğe hazırlanmaya başladı. Her gün daha fazla online mağazalar pazara giriş yapmakta ve daha fazla üretici firma sanal mağaza deneyimi için online altyapılarını hazırlamaktadır.

Neredeyse her gün birçok e­-ticaret platformu pazara giriş yapmakta. İçlerinden şu anki iş ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşılayacak olan, en uygununu seçmek hiç de kolay bir görev gibi gözükmüyor. Ancak şu anki ihtiyaçlarınız ile birlikte gelecekte oluşabilecekleri de düşündüğümüzde iş kolaylaşıyor. Bütün platformlar gelecekteki ihtiyaçları adapte edilebilecek esnekliğe sahip değil.

SAP CX Hybris Çoklu E-Ticaret Platformu ile şu anki ihtiyaçlarınız karşıladığınız gibi geleceğin e-ticaretine de hazırlanmış olursunuz.

SAP CX Hybris Çoklu ­E-Ticaret konusunda ve ürün bilgi yönetim sistemleri ile birlikte ana veri yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir SAP şirketidir.

SAP CX Hybris organizasyonunuza tam uyacak tekil, sağlam, ölçeklenebilir, ve yüksek sınıf mimari aIt yapı sunar.

Geleceğin E-Ticareti konusunda daha fazla bilgiye The Future of E-Commerce Web Sitesinden de ulaşabilirsiniz.

SAP CX Hybris hakkında daha fazla bilgi için SAP CX Hybris Web Sitesinden ulaşabilir ya da hybris@enoca.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.