GİZLİLİK

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Politikası kişisel bilgilerinizin nasıl davranacağını özetler ve bu web sitesinin şartlarının bir parçasıdır. Bu nedenle Gizlilik Politikasını tam olarak okumanızı rica ediyoruz ve bize herhangi bir sorunuz varsa ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dönemsel olarak Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. Gizlilik Politikasındaki herhangi değişiklikte bu sayfa üzerinden bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Size verdiğimiz bu hizmetlerden herhangi birini kullanmayı tercih ederseniz, veri ve kişisel bilgilerin toplanmasını ve kullanımını kabul etmiş olacaksınız. Biz bir dizi hizmet sunulmasını sağlamak için web sitemizden, yazışmalar, telefon ve tüm diğer iletişim bilgilerini (örneğin, adınız, doğum tarihi ve e-posta adresi), kişisel bilgi toplayabilme hakkına sahibiz.

enoca™ bu Gizlilik Politikasında belirtilenin dışında bu Siteyi kullanımımızdaki herhangi bir bilgiyi kullanmaz.

Aktif Veri Toplanması

Diğer birçok web sitesi gibi, biz aktif olarak bu sitede özel sorular sorarak ve e-posta yoluyla bizimle doğrudan iletişime geçmenize izin vererek siz ziyaretçilerimizden bilgi toplarız. Gönderdiğiniz bilgilerin bazıları kişisel olabilir.

Toplanan tüm veriler, Veri koruma yasasına 1998 uygun olarak toplanacak ve gönüllü olarak bize bilgi sunulmadığı sürece ya da yasal olarak açık izniniz olmadığı sürece, her zaman için sizden izin alınacak ve herhangi bir veri kullanımı için veri koruma yasası 1998 tarafından hassas olarak kategorize edilecektir.

Bilginin Kullanımı

enoca™ bu sitenin çalışmasını geliştirmek için kişisel bilgileri kullanır, tüm özelliklerini kullanmanıza izin verir ve bilgi için isteklerinize yanıt verir. enoca™ ilginize çekebilecek özellikler ve hizmetlerle ilgili sizinle iletişime geçebilir.

Biz herhangi bir yürürlükteki yasa, yönetmelik, yasal süreç veya hükümet talebine uymak için, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, gerekli görülen herhangi bir bilgi ifşa edebiliriz.

Biz bazı kayıtları(örneğin kayıtlarımızı güncellemek için) idari amaçlar için sizinle iletişim kurarak kullanabiliriz, ya da araştırma, reklam, pazarlama veya satış (örneğin yeni hizmetleri size tavsiye etmek için) amaçlı sizinle iletişime geçebiliriz.

Web site aktivite eğilimleri yayınlamak ya da içerik ve kullanışlılığı ile ilgili olarak geliştirme yapmak ya da analiz amacıyla verilerinizi kullanabiliriz.

enoca™ ‘daki sizin hakkınızda tutulan kişisel verilerinin bir kopyasını elde etme hakkına sahipsiniz. Biz tutulan verilerin bir kopyasını temin için ve herhangi bir değişiklik için küçük bir yönetim ücreti talep edebiliriz.

Log Dosyaları

Biz, kullanımı analiz etmek, Sitemizi yönetmek ve toplu kullanımda demografik bilgi toplamak için IP adreslerini kullanabilirsiniz.

Üçüncü Partiler

Biz bizim adımıza işlevlerini yerine getirmek üzere diğer şirketleri ve bireyleri tutabiliriz. Örneğin veri analizi firmaları, web hosting firmaları… Bu üçüncü taraflar yukarıda açıklanan bilgilere sahip olabilir.

Toplanan kişisel veriler sadece enoca™ adına işlenecektir. Bu; çalışanlar, yükleniciler ve
enoca™ profesyonel danışmanları arasında bilgi paylaşımına yol açabilir.

Linkler

Bu site diğer web sitelerine ya da bağlantıları içerebilir. Unutmayın ki biz diğer web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu değilizdir. Bu Gizlilik Politikası sadece bu Sitede topladığımız bilgiler için geçerlidir. Size bizim sitemizden bağlantı ile ulaştığınız ya da ziyaret ettiğiniz diğer web sitelerinin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

Değişiklik Bildirimi

Biz zaman zaman bu Gizlilik Politikasını revize edebiliriz. Gizlilik Politikamızı değiştirmeye karar verdiğimizde, burada revize politikası yayınlayacağız. Size bildirmeden herhangi bir zamanda değişiklik yapabiliriz, bu sebeple size bu Gizlilik Politikasına başvurmanızı öneririz. Toplanan bilgilerin kullanım kurallarının kullanılan anda yürürlükte olan gizlilik politikasına dayalı olacağını unutmayın.

Yorumlar

Sitemizde yaptığınız ziyaretin tatmin edici olması ve gizliliğinize sürekli saygı gösterilmesini sağlamak için büyük önlemler almıştır. Herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya Gizlilik uygulamalarımız hakkında endişeleriniz varsa, contact@enoca.com adresinden e-posta ile bize ulaşın.

Eğer 16 yas veya altında iseniz, enoca™ web sitesine kişisel bilgi vermek için önceden ebeveyn / veli izni alınız. Bu izin olmaksızın kişisel bilgilerini bizimle paylaşmanıza izin verilemez.

enoca™ zaman zaman anketlere ve kullanıcı gruplarına katılmaya davet edebilir. Katılmak veya katılmamak konusunda herhangi bir zorlama yoktur. Katılma konusunda hiçbir zorunluluk olmamakla birlikte, sağlamış olduğunuz herhangi bir bilgi, diğer tüm müşteri bilgileri ile ayni yüksek standardı ile işlenir.

Zaman zaman bu sitede yarışmalara girmek için temasa geçebilirsiniz. Bir rekabete giriş gönüllüdür ve size tavsiye edilen herhangi bir daveti kabul yükümlülüğü tamamen sizin kararınızdır. Bir yarışma seçerseniz, sağlamış olduğunuz herhangi bir bilgi tüm diğer bilgileri gibi bakim ayni yüksek standardı ile işlenir. Biz bilgileri sadece rekabetin sıkı giriş koşulları içinde ve bu politika belgesinde yer alan hükümler çerçevesinde kullanacağız.

© Telif Hakkı 2013-2019 enoca™ Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Ltd. Sti. Her hakkı saklıdır.

2013 yılı itibari ile geçerlidir.